
Жіноче ніжне красиве плаття зі штапелю з коротким рукавом Білий, 56
950 ₴
- В наявності
- Код: 2511pbr
+380 (97) 278-21-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноче ніжне красиве лляне плаття з коротким рукавом батал

Плаття жіноче
Ти ще в пошуках свого ідеального образу?
Тоді поспішаємо тебе порадувати нашою крутою новинкою 🔥
Стильне плаття, до якого залишитися байдужою просто неможливо.
Наявність розмірів уточнюйте за тілом. у менеджера

Жіноча ніжна красива сукня з коротким рукавом батал
2511 Розмір 52,54,56,58! Тканина: льон 52:ОГ 104 ОТ 108 ОБ 116 довжина рукава 27 довжина виробу 127 54:ОГ 108 ОТ 112 ОБ 120 довжина рукава 27 довжина виробу 127 56:ОГ 112 ОТ 116 ОБ 124 довжина рукава 27 довжина виробу 127 58:ОГ 116 ОТ 120 ОБ 128 довжина рукава 27 довжина виробу 127
Не відставай від новинок, замовляй прямо зараз 😉
Як замовити
Оплата: Банківська карта. Накладений платіж.
Доставка: Нова пошта
Приєднуйтеся до нас у Інстаграм і Телеграм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Штапель |
| Фасон сукні | А-силует |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Обхват стегон | 116 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Обхват грудей | 104 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Короткий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Жіночий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴








