
Жіноче ніжне красиве плаття з льна з коротким рукавом
850 ₴
- В наявності
- Код: 2422pbr
+380 (97) 278-21-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноче ніжне красиве льняне плаття з коротким рукавом батал

Плаття жіноче
Ти ще в пошуках свого ідеального образу?
Тоді поспішаємо тебе порадувати нашою крутою новинкою 🔥
Стильне плаття, до якого залишитися байдужою просто неможливо.
Наявність розмірів уточнюйте за тілом. у менеджера

Жіноча ніжна красива сукня з коротким рукавом батал
2422 Новинки! Тканина: льон +змійка с заду 52: ОГ 104 ОТ 108 ОБ 112 54: ОГ 108 ОТ 112 ОБ 116 56: ОГ 112 ОТ 116 ОБ 120 58: ОГ 116 ОТ 120 ОБ 124 Довжина виробу: 117 см Довжина рукава: 20 см
Не відставай від новинок, замовляй прямо зараз 😉
Як замовити
Оплата: Банківська карта. Накладений платіж.
Доставка: Нова пошта
Приєднуйтеся до нас у Інстаграм і Телеграм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Льон |
| Фасон сукні | А-силует |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват стегон | 112 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Обхват грудей | 104 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Короткий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Жіночий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴








