
Жіноча весняна стильна пальто до колін Альпака Фуксія
1 900 ₴
- В наявності
- Код: 210max
+380 (97) 278-21-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий стильний кардиган без застібки до колін Альпака

Жіноче пальто
Ти ще в пошуках свого ідеального образу?
Тоді поспішаємо тебе порадувати нашою крутою новинкою 🔥
Стильне пальто, до якого залишитися байдужою просто неможливо.
Наявність розмірів уточнюйте за тілом. у менеджера

Жіноча вагове стильне пальто до колін Альпака
➡️Мод: 210
➡️Тканина: Альпака
➡️Колір: білий, коричневий, чорний, фукуія, мокко.
➡️Розміри: 42-62
➡️Довжина: 125 см.
➡️Обхват грудей :120 см.(підходить на 80-140)
➡️Обхват стегна: 120 см. (підходить на 80-140 )
➡️Довжина рукава: 61 см.
Не відставай від новинок, замовляй прямо зараз 😉
Як замовити
Оплата: Банківська карта. Накладений платіж.
Доставка: Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Фуксія |
| Тип тканини | Альпака |
| Фасон рукава | Довгий |
| Візерунки і принти | Зебровий принт |
| Капюшон | Вшитий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 125 см |
| Довжина рукава вироба | 61 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Куртка |
| Стиль | Повсякденний |
| Фасон вирізу горловини | Стійка |
| Фасони | Блузка - сорочка |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Силует | Розширений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴











