
Жіночий стильний светр із вовни з акрилом Бежевий
1 170 ₴
- В наявності
- Код: 632max
+380 (97) 278-21-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий стильний світерок

Жіноча зручний та теплий світерок
Ти ще в пошуках свого ідеального образу?
Тоді поспішаємо тебе порадувати нашою крутою новинкою 🔥
Стильний світер, до якого залишитися байдужою просто неможливо.
Наявність розмірів уточнюйте за тілом. у менеджера

Жіночий стильний світерок з вовни з акрилом
➡️Мод: 632 ➡️Ткань: шерсть, полиэстер, нейлон, акрил (приятный на ощупь) ➡️Цвет: серый, коричневый, бежевый ➡️Размеры: 50-56 ➡️Длина: 65 см. ➡️Обхват груди :124 (подходит на 110-128) ➡️Обхват бедра: 124 (подходит на 110-128) ➡️Длина рукава: 72 см.
Не відставай від новинок, замовляй прямо зараз 😉
Як замовити
Оплата: Банківська карта. Накладений платіж.
Доставка: Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize 52-56 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | Бежевий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Вовна |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Повсякденний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴










