Жіноча шубка з еко норки
Жіноча шубка
Ти ще в пошуках свого ідеального образу?
Тоді поспішаємо тебе порадувати нашою крутою новинкою 🔥
Стильна шубка, до якої залишитися байдужим просто неможливо.
Наявність розмірів уточнюйте за тілом. у менеджера

Жіноча шубка з еко норки
➡️Мод: 100 ➡️Тканина: Альпака ➡️Колір: баклажан, бордо, чорний, електрик ➡️Розміри: 50-56 ➡️Довжина: 95 см. ➡️Обхват грудей:125 см.(підходить на 110-135) ➡️Обхват стегна: 130 см. ➡️Довжина рукава: 62 см.

Казати
Оплата: Банківська карта. Накладений платіж.
Доставка: Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 130 см |
| Обхват стегон | 135 см |
| Тип матеріалу | Штучний |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 61 см |
| Капюшон | Вшитий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина виробу | 87 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56/58 |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | шубка |
| Сезон | Весна/Осінь/Зима |
| Тип тканини | штучна норка |
| Підлога | Жіночий |
| Мoдель | шубка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 220 ₴






