
Жіночий теплий красивий кардиган з альпаки та хутра Зелений
1 600 ₴
- В наявності
- Код: 926max
+380 (97) 278-21-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий теплий красивий кардиган з альпаки
Жіночий кардиган
Ти ще в пошуках свого ідеального образу?
Тоді поспішаємо тебе порадувати нашою крутою новинкою 🔥
Стильний кардиган, до якого залишитися байдужим просто неможливо.
Наявність розмірів уточнюйте за тілом. у менеджера


Жіночий теплий красивий кардиган з альпаки
➡️Мод: 926 ➡️Тканина: Альпака, хутро ➡️Колір: білий, темно-коричневий, чорний, зелений ➡️Довжина від шиї рукава: 74 ➡️Розміри: 54-58 ➡️Довжина: 73 см. ➡️Обхват грудей:132 (підходить на 105-135) ➡️Обхват стегна: 134 (підходить на 110-138)
Казати
Оплата: Банківська карта. Накладений платіж.
Доставка: Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват стегон | 134 см |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 73 см |
| Довжина рукава вироба | 74 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Вид виробу | Кардиган |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Альпака |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/58 |
| Капюшон | Вшитий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип матеріалу | альпака |
| Довжина виробу | 73 см |
| Сезон | Весна/Осінь/Зима |
| Підлога | Жіночий |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴












