
Жіноча стильна туніка з вовни з акрилом Молочний
1 170 ₴
- В наявності
- Код: 631max
+380 (97) 278-21-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий стильний короткий кардиган із вовни на замку

Жіноча зручна та стильна туніка
Ти ще в пошуках свого ідеального образу?
Тоді поспішаємо тебе порадувати нашою крутою новинкою 🔥
Стильна туніка, до якої залишитися байдужою просто неможливо.
Наявність розмірів уточнюйте за тілом. у менеджера

Жіноча стильна туніка вовняна
➡️Мод: 631 ➡️Туніка ➡️Тканина: вовна 90%, акрил, паетки (Не кусається, приємний на дотик) ➡️Колір: білий, молочний, чорний, бежевий ➡️Розміри: 46-56 ➡️Довжина: 85 см. ➡️Обхват грудей:124см.(підходить на 90-130) ➡️Обхват стегна: 124 см.
Не відставай від новинок, замовляй прямо зараз 😉
Як замовити
Оплата: Банківська карта. Накладений платіж.
Доставка: Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize 46-56 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | Молочний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Вовна |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Повсякденний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴










