
Жіноча стильна осіяна куртка бомбер на замку баранчик батал
2 100 ₴
- В наявності
- Код: 950max
+380 (97) 278-21-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча стильна осіяна куртка бомбер на замку баранчик батал

Жіночий бомбер
Ти ще в пошуках свого ідеального образу?
Тоді поспішаємо тебе порадувати нашою крутою новинкою 🔥
Стильна куртка, до якої залишитися байдужою просто неможливо.
Наявність розмірів уточнюйте за тілом. у менеджера

Жіноча стильна осіяна куртка бомбер на замку баранчик батал
➡️Тканина: Барашок, всередині замша.
➡️Розміри: 52-58, 58-64
➡️Довжина: 78 см
➡️Колір: чорний, зелений, білий, моко
➡️Обхват грудей: L-130 см, XL-140см.
➡️Обхват бедра: L-130см, XL-140см.
➡️Довжина рукава від плечового шва: 0.62
Не відставай від новинок, замовляй прямо зараз 😉
Як замовити
Оплата: Банківська карта. Накладений платіж.
Доставка: Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 122 см |
| Тип матеріалу | Комбінований |
| Вид хутра | Норка |
| Колір | Синій |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 74 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Капюшон | Вшитий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Куртка |
| Стиль | Повсякденний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Сезон | Зима |
| Вид куртки | Бомбер |
| Розмір жіночого одягу | 54/58 |
| Фасон вирізу горловини | Стійка |
| Фасони | Блузка - сорочка |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Силует | Розширений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴











