
Жіноча стильна накидка на плаття альпака батал Червоний
1 590 ₴
- В наявності
- Код: 777max
+380 (97) 278-21-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча стильна накидка на плаття з альпаки батал

Жіночий бомбер
Ти ще в пошуках свого ідеального образу?
Тоді поспішаємо тебе порадувати нашою крутою новинкою 🔥
Стильна накидочка, до якої залишитися байдужою просто неможливо.
Наявність розмірів уточнюйте за тілом. у менеджера

Жіноча стильна накидка на плаття
➡️Мод: 777 ➡️Тканина: Альпака ➡️Колір: білий, рожевий, червоний, чорний, капучино ➡️Розміри: 46-54 ➡️Довжина: 65 см. ➡️Обхват грудей:118 (підходить на 90-120) ➡️Довжина рукава: 55
Не відставай від новинок, замовляй прямо зараз 😉
Як замовити
Оплата: Банківська карта. Накладений платіж.
Доставка: Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize 46-56 |
| Обхват грудей | 118 см |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Альпака |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Червоний |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Капюшон | Без капюшона |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 55 см |
| Стан | Новий |
| Фасони | на застібці |
| Стиль | Повсякденний |
| Силует | Розширений |
| Вид виробу | Кардиган |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴











