
Жіночий теплий красивий кардиган з альпаки
1 720 ₴
- В наявності
- Код: 100max
+380 (97) 278-21-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий теплий красивий кардиган з альпаки
Жіночий кардиган
Ти ще в пошуках свого ідеального образу?
Тоді поспішаємо тебе порадувати нашою крутою новинкою 🔥
Стильна жилетка, до якої залишитися байдужим просто неможливо.
Наявність розмірів уточнюйте за тілом. у менеджера

Жіночий теплий красивий кардиган з альпаки
➡️Мод: 100 ➡️Тканина: Альпака ➡️Колір: баклажан, бордо, чорний, електрик ➡️Розміри: 50-56 ➡️Довжина: 95 см. ➡️Обхват грудей:125 см.(підходить на 110-135) ➡️Обхват стегна: 130 см. ➡️Довжина рукава: 62 см.

Казати
Оплата: Банківська карта. Накладений платіж.
Доставка: Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize |
| Обхват грудей | 125 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Вид виробу | Кардиган |
| Колір | Баклажан |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Альпака |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Довжина рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 95 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Капюшон | Без капюшона |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд костюма | Костюм-трійка |
| Тип матеріалу | Штучний |
| Підлога | Жіночий |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Мoдель | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 720 ₴









