
Жіночий повсякденний стильний костюм-трійка Чорний, 54/56
1 288 ₴
- В наявності
- Код: 360pgo
+380 (97) 278-21-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий повсякденний костюм-трійка

Костюм жіночий
Ти ще в пошуках свого ідеального образу?
Тоді поспішаємо тебе порадувати нашою крутою новинкою 🔥
Стильний костюм, до якого залишитися байдужою просто неможливо.
Наявність розмірів уточнюйте за тілом. у менеджера

Жіночий повсякденний костюм
Стильний костюм-трійки. Штани Мом + сорочка оверсайз + блуза софт із якісним накатом. Стиль і комфорт вам забезпечені. ✅МОДЕЛЬ 360 ✅Тканина: літня костюмка. Тканина легка, приємна до тіла. ✅Розмір: 50-52,54-56,58-60 ✅Колір: оливка, беж, блакитний,графіт, чорний, моко, хакі ‼️‼️‼️ЗАМЕРЫ‼️‼️‼️ ✅50-52 ❇️Сорочка О.Г-120, О.Б-124., Довжина — 75.,рукав — 75 ❇️Мом О.Т (ГУМ) — 80. О.Б-112, Довжина — 95 ❇️Блуза О.Г-118., О.Б-120., довжина — 65. ✅54-56 ❇️Сорочка О.Г-128., О.Б-132., Довжина — 77,рукав — 75. ❇️Мом О.Т (ГУМ) — 90, О.Б-122., Довжина-95 ❇️Блуза О.Г-128., О.Б-130., довжина — 67. ✅58-60 ❇️Сорочка О.Г-136., О.Б-140., довжина — 80, трійка — 76 ❇️Мом О.Т-100., О.Б-132., дождь -95., ❇️Блуза О.Г-136., О.Б-138., довжина-67
Не відставай від новинок, замовляй прямо зараз 😉
Як замовити
Оплата: Банківська карта. Накладений платіж.
Доставка: Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Вид костюма | Костюм-трійка |
| Верх | Сорочка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/56 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Костюмка-софт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Гудзики |
| Стан | Новий |
| Капюшон | Вшитий |
| Підлога | Жіночий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукава | Довгий |
| Вид виробу | Комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 288 ₴







