
Жіночий повсякденний стильний костюм з велосипедками Бірюзовий, 52/54
914,25 ₴
- В наявності
- Код: 879pgo
+380 (97) 278-21-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий повсякденний костюм

Костюм жіночий
Ти ще в пошуках свого ідеального образу?
Тоді поспішаємо тебе порадувати нашою крутою новинкою 🔥
Стильний костюм, до якого залишитися байдужою просто неможливо.
Наявність розмірів уточнюйте за тілом. у менеджера

Жіночий повсякденний костюм
💙💛Зроблено в Україні💙💛 Стильний костюм-двійка. Футболка оверсайз та велосипедки. Висока посадка велетнів робить їх мега зручними. Футболка вільного крою дуже зручна та комфортна. ✅Костюм-двійка з рубчика мустанг. ✅Мод.879 ✅колір: чорний,моко, хакі, Блакитний, лаванда,бірюза, беж. Заміри мод.879 ❇️48-50 Футболка Обсяг грудей — 112 Об'єм талії — 112 Довжина — 80 Велосипедки: Об'єм талії (гумка) — 74 см Об'єм стегон — 86 см Довжина — 50 см ❇️52-54 Футболка: Обсяг грудей — 120 Об'єм талії -120 Довжина — 80 Велосипедки: Об'єм талії (гумка) — 82 Об'єм стегон — 94 Довжина — 50 ❇️56-58 Футболка: Обвід грудей — 128 Об'єм талії -128 Довжина — 80 Велосипедки Об'єм талії (гумка) — 90 Об'єм стегон — 100 Довжина-52
Як замовити
Оплата: Банківська карта. Накладений платіж.
Доставка: Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 112 см |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 74 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Велосипедки |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52/54 |
| Колір | Бірюзовий |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Застібка | Гудзики |
| Стан | Новий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Підлога | Жіночий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукава | Короткий |
| Вид виробу | Комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 914,25 ₴







