Хіт сезону!!!
арт 2533

Розмір 50/52,54/56,58/60
Тканина: Плащівка лаке +250 синтепон + кишені + капюшон
Виміри виробу: заміри по верху куртки
50/52:ОГ 124 ОБ 130 довжина рукава 61 довжина виробу 107
54/56:ОГ 130 ОБ 140 довжина рукава 61 довжина виробу 108
58/60:ОГ 140 ОБ 150 довжина рукава 61 довжина виробу 109

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Сезон | Зима |
| Колір | Чорний |
| Вид пальто | Довге |
| Капюшон | Вшитий |
| Довжина від горловини до низу вироба | 107 см |
| Довжина рукава вироба | 61 см |
| Довжина виробу | 107 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴










