
Жіноче осіннє стильне ошатне пальто вільного крою до колін батал
2 130 ₴
- В наявності
- Код: 320max
+380 (97) 278-21-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноче осіннє стильне ошатне пальто вільного крою до колін батал

Жіноче пальто
Ти ще в пошуках свого ідеального образу?
Тоді поспішаємо тебе порадувати нашою крутою новинкою 🔥
Стильне пальто, до якого залишитися байдужою просто неможливо.
Наявність розмірів уточнюйте за тілом. у менеджера

Жіноче осіннє стильне ошатне пальто вільного крою до колін батал
Жіноче пальто вільного крою.
➡️Тканина: Альпака
➡️Розмір: 60-74
➡️Колір: баклажан, пляшка, моко, синій.
➡️Довжина: 90 см
➡️Обхват груди :160
➡️Обхват бедра:190
➡️Довжина рукава від плечового шва: 0.62
Не відставай від новинок, замовляй прямо зараз 😉
Як замовити
Оплата: Банківська карта. Накладений платіж.
Доставка: Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Обхват грудей | 160 см |
| Обхват стегон | 190 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Альпака |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Кнопки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 90 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Стан | Новий |
| Довжина виробу | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Куртка |
| Стиль | Повсякденний |
| Фасон вирізу горловини | Стійка |
| Фасони | Блузка - сорочка |
| Силует | Розширений |
| Колір | Електрик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 130 ₴










