
Жіночий осінній стильний кардиган пальто Альпака до колін із капюшоном батал
1 880 ₴
- В наявності
- Код: 200max
+380 (97) 278-21-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий осінній стильний кардиган пальто Альпака до колін із капюшоном

Жіноче пальто
Ти ще в пошуках свого ідеального образу?
Тоді поспішаємо тебе порадувати нашою крутою новинкою 🔥
Стильне пальто, до якого залишитися байдужою просто неможливо.
Наявність розмірів уточнюйте за тілом. у менеджера

Жіночий осінній стильний кардиган пальто Альпака до колін із капюшоном
➡️Мод: 200
➡️Тканина: Альпака
➡️Розміри: 56-68
➡️Довжина: 1 м.
➡️Обхват грудей: 140 см.
➡️Обхват стегна: 140 см.
➡️Довжина рукава від плечового шва: 0.62
Не відставай від новинок, замовляй прямо зараз 😉
Як замовити
Оплата: Банківська карта. Накладений платіж.
Доставка: Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Обхват грудей | 140 см |
| Обхват стегон | 140 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Бордовий |
| Тип тканини | Альпака |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Довжина від горловини до низу вироба | 100 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Стан | Новий |
| Довжина виробу | 100 см |
| Вид куртки | Вітровка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Куртка |
| Стиль | Повсякденний |
| Фасон вирізу горловини | Стійка |
| Фасони | Блузка - сорочка |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Силует | Розширений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 880 ₴









