
Жіночий бомбер батал з віскозного трикотажного хутра Коричневий, 50/52
950 ₴
- В наявності
- Код: 2426Pbr
+380 (97) 278-21-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий бомбер батал з вискозного трикотажного меха

Жіноча куртка
Ти ще в пошуках свого ідеального образу?
Тоді поспішаємо тебе порадувати нашою крутою новинкою 🔥
Стильна вітровка, до якої залишитися байдужою просто неможливо.
Комфорт і стиль вам забезпечений!
Наявність розмірів уточнюйте за тілом. у менеджера

Жіночий бомбер батал
🔥🔥Зроблено в Україні 🔥🔥
Тканина: віскозне трикотажне хутро
50/52: ОГ 126 ОТ 116 довжина рукава 70 довжина виробу 70
54/56: ОГ 132 ОТ 122 довжина рукава 70 довжина виробу 70
58/60: ОГ 140 ОТ 128 довжина рукава 70 довжин. виробу 70
Не відставай від новинок, замовляй прямо зараз 😉
Як замовити
Оплата: Банківська карта. Накладений платіж.
Доставка: Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид куртки | Бомбер |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват талії | 116 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Жіночий |
| Стиль | Повсякденний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴









