
Жіноче осіннє стильне укорочене пальто Альпака батал Синій
1 400 ₴
- В наявності
- Код: 922max
+380 (97) 278-21-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

➡️Мод: 922
➡️Тканина: Альпака, хутор
➡️Колір: білий, баклажан, зелений, бежевий, чорний, моко
➡️Довжина від шиї рукава: 71
➡️Розміри: 48-56
➡️Довжина: 72 см.
➡️Обхват грудей:116 (підходить на 100-124)
➡️Обхват стегна: 120 (підходить на 100-128)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Зелений |
| Вид пальто | Коротке пальто |
| Тип тканини | Альпака |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 71 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Куртка |
| Стиль | Повсякденний |
| Вид куртки | Вітровка |
| Фасон вирізу горловини | Стійка |
| Фасони | Блузка - сорочка |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Силует | Розширений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴











