
Жіноча стильна осіяна куртка бомбер на замку баранчик батал
1 920 ₴
- В наявності
- Код: 920max
+380 (97) 278-21-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча стильна осіяна куртка бомбер на замку баранчик батал

Жіночий бомбер
Ти ще в пошуках свого ідеального образу?
Тоді поспішаємо тебе порадувати нашою крутою новинкою 🔥
Стильна куртка, до якої залишитися байдужою просто неможливо.
Наявність розмірів уточнюйте за тілом. у менеджера

Жіноча стильна осіяна куртка бомбер на замку баранчик батал
Жіноча куртка бомбер
➡️Тканина: Барашок, всередині шкір.зам.
➡️Розміри: 50-56(L), 56-62(XL)
➡️Довжина: 70 см
➡️Колір: баклажан, чорний, зелений, моко
➡️Обхват грудей: L-122 см, XL-132 см.
➡️Обхват бедра: L-130см, XL-140см.
➡️Довжина рукава від плечового шва: 0.61
Не відставай від новинок, замовляй прямо зараз 😉
Як замовити
Оплата: Банківська карта. Накладений платіж.
Доставка: Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Обхват грудей | 128 см |
| Обхват стегон | 132 см |
| Міжнародний розмір | 4XL/5XL |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Альпака |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Мокко |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 73 см |
| Стан | Новий |
| Фасони | на застібці |
| Стиль | Повсякденний |
| Силует | Розширений |
| Вид виробу | Кардиган |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 920 ₴














