
Жіноча стильна осіяна куртка бомбер на замку баранчик батал Баклажан, XL
1 090 ₴
- В наявності
- Код: 250max
+380 (97) 278-21-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча стильна осіяна куртка бомбер на замку баранчик батал

Жіночий бомбер
Ти ще в пошуках свого ідеального образу?
Тоді поспішаємо тебе порадувати нашою крутою новинкою 🔥
Стильна куртка, до якої залишитися байдужою просто неможливо.
Наявність розмірів уточнюйте за тілом. у менеджера

Жіноча стильна осіяна куртка бомбер на замку баранчик батал
Жіноча куртка бомбер
➡️Мод: 250 ➡️Тканина: Барашок, всередині шкір.зам. ➡️Розміри: L-52-56, XL-56-58 ➡️Довжина: L-69 см., XL-70 см. ➡️Цвет: баклажан ➡️Обхват груди: L-120, XL-124 ➡️Обхват стегна: L-122 см, XL-124 см ➡️Довжина рукава від плечового шва: 0.62
Не відставай від новинок, замовляй прямо зараз 😉
Як замовити
Оплата: Банківська карта. Накладений платіж.
Доставка: Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Обхват грудей | 118 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Міжнародний розмір | XL |
| Вид куртки | Бомбер |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 61 см |
| Стан | Новий |
| Фасони | бомбер |
| Стиль | Повсякденний |
| Фасон вирізу горловини | Комір-капюшон |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Силует | Розширений |
| Вид виробу | Куртка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Баклажан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴









