
Жіночий теплий красивий кардиган з альпаки
1 770 ₴
- В наявності
- Код: 906max
+380 (97) 278-21-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий теплий красивий кардиган з альпаки
Жіночий кардиган
Ти ще в пошуках свого ідеального образу?
Тоді поспішаємо тебе порадувати нашою крутою новинкою 🔥
Стильний кардиган, до якого залишитися байдужим просто неможливо.
Наявність розмірів уточнюйте за тілом. у менеджера

Жіночий теплий красивий кардиган з альпаки
➡️Мод: 906 ➡️Тканина: Альпака ➡️Розміри: 48-54 ➡️Колір: чорний, моко ➡️Довжина: 90 см. ➡️Обхват грудей:116 (підходить на 105-125) ➡️Обхват стегна: 120 (підходить на 110-130) ➡️Довжина рукава від плечового шва: 60 см.

Казати
Оплата: Банківська карта. Накладений платіж.
Доставка: Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Вид виробу | Кардиган |
| Колір | Мокко |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Альпака |
| Фасон вирізу горловини | Відкладний комір |
| Довжина рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 90 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Капюшон | Вшитий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд костюма | Костюм-трійка |
| Тип матеріалу | Штучний |
| Підлога | Жіночий |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Мoдель | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 770 ₴










