
Жіночий теплий красивий кардиган з альпаки
1 530 ₴
- В наявності
- Код: 259max
+380 (97) 278-21-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий теплий красивий кардиган з альпаки
Жіночий кардиган
Ти ще в пошуках свого ідеального образу?
Тоді поспішаємо тебе порадувати нашою крутою новинкою 🔥
Залишитися байдужим просто неможливо.
Наявність розмірів уточнюйте за тілом. у менеджера


Жіночий теплий красивий кардиган з альпаки
➡️Мод: 259 ➡️Тканина: Альпака ➡️Розміри: 52-56 ➡️Колір: чорний, баклажан ➡️Довжина: 105 см ➡️Обхват груди :124 ➡️Обхват стегна: 130 ➡️Довжина рукава від плечового шва: 0.61
Казати
Оплата: Банківська карта. Накладений платіж.
Доставка: Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Вид виробу | Кардиган |
| Колір | Баклажан |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Альпака |
| Тип коміра | Стійка |
| Довжина рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 105 см |
| Довжина рукава вироба | 61 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Капюшон | Без капюшона |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд костюма | Костюм-трійка |
| Тип матеріалу | Штучний |
| Підлога | Жіночий |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Мoдель | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴









