
Жіночий повсякденний стильний костюм-трійка Бірозовий, 52/54
1 259,25 ₴
- В наявності
- Код: 354pgo
+380 (97) 278-21-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий повсякденний костюм-трійка

Костюм жіночий
Ти ще в пошуках свого ідеального образу?
Тоді поспішаємо тебе порадувати нашою крутою новинкою 🔥
Стильний костюм, до якого залишитися байдужою просто неможливо.
Наявність розмірів уточнюйте по тілу. у менеджера

Жіночий повсякденний костюм
✅мод.354 ✅Стильний костюм-трійка для прогулянки в стилі оверсайз. Жіночий костюм сорочка, штани + майка. Комфортний одяг — базова потреба будь-якої дівчини. ✅Тканина: Американський креп + майка рубчик (гаряча розтяжність) ✅Розмір: 48-50,52-54,56-58 ✅Колір: чорний, молочний, фрезовий, бірюзовий, шоколад, графіт. ✅48-50 ‼️Сорочка О.Г-116., О.Б-116. ДЛИНА-75 рукав від горловини -75 ‼️Майка О.Г-88., О.Б.-95., ДЛІНА-65 ‼️Штани О.т-75., О.Б-116., довжина-110. ✅52-54 ‼️Сорочка О.Г-126., О.Б-126.,ДЛІНА-75 РУКІВ-75
‼️Майка
О.Г-98., О.Б-105., ДОВЖИНА-65
‼️Штани
О.Т-85.,О.Б-126.,довжина-110
✅56-58
‼️Сорочка
О.Г-136., О.Б-136. довжина-75.,рукав-75
‼️Майка
О.Г-108.,О.Б-115.,довжина-67
‼️Штани
О.Т-95.,О.Б-136.,довжина-110
Не відставай від новинок, замовляй прямо зараз 😉
Як замовити
Оплата: Банківська карта. Накладений платіж.
Доставка: Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 116 см |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват талії | 75 см |
| Вид костюма | Костюм-трійка |
| Верх | Сорочка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52/54 |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Костюмка-софт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Гудзики |
| Стан | Новий |
| Капюшон | Вшитий |
| Підлога | Жіночий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукава | Довгий |
| Вид виробу | Комплект |
| Колір | Бірозовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 259,25 ₴







