Жіночий повсякденний брючний костюм

Костюм жіночий
Ти ще в пошуках свого ідеального образу?
Тоді поспішаємо тебе порадувати нашою крутою новинкою 🔥
Стильний костюм, до якого залишитися байдужою просто неможливо.
Наявність розмірів уточнюйте за тілом. у менеджера

Жіночий повсякденний брючний костюм
✅мод.365 ✅Стильний костюм для прогулянки — футболка та капрі. Жіночий костюм-двійка з якісним накатом-метелик камушки. Камушки дуже гарної якості не клеяться. Комфортний одяг — базова потреба будь-якої дівчини. Але ми пропонуємо вам одягатися не тільки зручно, але красиво. Все це можливо завдяки стильному костюму з трикотажу. ✅Тканина:Лакоста трикотаж.Висока якість, приємна до тіла. Футболка. ✅50-52 О.Г-112., О.Б-112.,ДилаНА-68 Капрі О.т-78., О.Б-112., довжина-75 ✅54-56 О.Г-120., О.Б.-120.,ДЛІНА-68 Капрі О.Т-88., О.Б.-120., довжина — 75 ✅58-60 Футболка О.Г-130., О.Б-130., довжина — 70 Капрі О.Т-98., О.Б-130., довжина-75
Як замовити
Оплата: Банківська карта. Накладений платіж.
Доставка: Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 112 см |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Капрі |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58/60 |
| Колір | Графіт |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Застібка | Гудзики |
| Стан | Новий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Підлога | Жіночий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукава | Короткий |
| Вид виробу | Комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 219 ₴










