Жіночий прогулянковий костюм

Костюм жіночий
Ти ще в пошуках свого ідеального образу?
Тоді поспішаємо тебе порадувати нашою крутою новинкою 🔥
Стильний костюм, до якого залишитися байдужою просто неможливо.
Наявність розмірів уточнюйте за тілом. у менеджера

Жіночий прогулянковий трикотажний костюм
Жіночий костюм із якісним накатом. Комфортний одяг — базова потреба будь-якої дівчини. Але ми пропонуємо вам одягатися не тільки зручно, але красиво. Все це можливо завдяки стильному костюму з трикотажу. ✅Тканина: Теркотаж ласкоста. Висока якість, приємна до тіла. ✅Розмір: 50-52,54-56,58-60 ✅Колір: чорний, фісташка, джинс, графіт, моко. ✅Цена:650 Футболка. ✅50-52 О.Г-114., О.Б.-112.,ДЛІНА-70 Штани О.т-78., О.Б-112., довжина-98 ✅54-56 О.Г-122. О.Б-120., ДЛИНА-70 Штани О.Т-88., О.Б.-120., довжина-98 ✅58-60 Футболка О.Г-130., О.Б-128., довжина-72 Штани О.Т-98., О.Б-130., довжина — 100
Не відставай від новинок, замовляй прямо зараз 😉
Як замовити
Оплата: Банківська карта. Накладений платіж.
Доставка: Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 112 см |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Блузон |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58/60 |
| Колір | Мокко |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стан | Новий |
| Підлога | Жіночий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукава | Довгий |
| Вид виробу | Комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 253,50 ₴











